Oferta

Bezpieczeństwo

Produkowane przez nas artykuły promocyjne są bezpieczne.

Od początku naszej działalności mieliśmy świadomość jak ważne jest zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Na długo przed tym, jak przepisy Unii Europejskiej postawiły bardzo wyśrubowane wymagania wobec naszej gałęzi przemysłu, nasza firma dokładała wszelkich starań aby proces produkcji, a w szczególności produkt finalny uczynić w pełni bezpiecznym dla użytkowników.

Produkcja odbywa się pod stałym nadzorem, w zgodzie z wymaganiami BHP oraz przepisami dot. ochrony środowiska. Stosujemy nowoczesne systemy organizacji pracy i kontroli jakości. Wykorzystujemy wysokowydajny i energooszczędny park maszynowy. Wybieramy wyłącznie sprawdzonych dostawców najlepszych gatunkowo surowców i półproduktów.

Nasze wyroby nie zawierają szkodliwych substancji.

W odpowiedzi na oczekiwania odbiorców i w obliczu rosnącej świadomości konsumenckiej w dziedzinie bezpieczeństwa produktów zdecydowaliśmy o szczegółowym przebadaniu naszych wyrobów pod kątem składu chemicznego i zawartości substancji szkodliwych. Analizy dokonało paryskie laboratorium Bureau Veritas a pozytywny wynik badania został potwierdzony certyfikatem.

zobacz certyfikat